ANJEL SNOV – HVIEZDA

Presvetľuje Zem múdrosťou nevedomia. Má podobu ženy, nežnej, súcitnej a láskyplnej – vítaná návšteva po predošlej skazonosnej Božskej veži. Anjel snov ponúka útechu a radu a vie uchlácholiť hľadača unaveného dlhou cestou životných skúšok. Prináša mu nádej a nabáda ho, aby vydržal, aby pátral vo svojom vnútri a urobil zmeny nevyhnutné na ďalšiu cestu k vlastnému vývoju.

Na zemi poblízku anjela vidíme korytnačku predstavujúcu trpezlivosť a statočnosť, cnosti, ktoré sa vyplatia, keď vnútornou prácou dôjdeme k sebauvedomeniu. Korytnačka stelesňuje toho, kto odvážne znáša dlhú a často nevďačnú cestu k objavom a riešeniam. Mesiac poukazuje na emocionálny aspekt problémov, na slzy a smútky, ktoré nás na ceste sprevádzajú. Ale s trpezlivosťou a odhodlaním nakoniec dorazíme na miesto a dosiahneme cieľ, pretože na ceste nás vedie poznanie získané zo snov a vnútorných vízií.

Životná cesta je plná strastí, a hľadač teda môže občas podľahnúť zúfalstvu a uvažovať o tom, že sa vzdá, miesto aby odvážne bojoval až do konca. Korytnačka nám pripomína, že nás čaká odmena a trpezlivosť že je nevyhnutnou podmienkou k jej dosiahnutiu.

Anjel snov drží zväzok byliniek, plných liečivej zemskej energie, ktoré majú taktiež zhojiť, povzbudiť a posilniť hľadačovu zranenú dušu. Príchod Anjela snov mu naznačuje, že dospel do bodu, od ktorého bude jeho životná cesta pokračovať v zhode s vnútorným hlasom nevedomia. Takúto cestu ale nemôže podniknúť, ak sa neodváži k letu snovou krajinou a ku komunikácii s vnútorným hlasom – s hlasom Anjela snov, ktorý rozumie všetkým zraneniam a každé z nich dokáže zahojiť.

Keď neprijmeme cestu Anjela snov, môžeme sa stratiť v labyrinte bolesti a sklamania, s ktorými sa celý život stretávame. On nám pomáha vidieť viac než tieto zranenia, prevedie nás osobnými smútkami a ukáže nám väčší obraz. Jeho prítomnosť je obvzlášť silno poznať v altruistických spoločenstvách a zamestnaniach takéhoto typu.

Anjel ponúka dar vhľadu a predstavuje duchovné a enviromentálne uvedomenie. Pomáha nám nájsť naše miesto vo svete a pochopiť, že sme súčasťou všetkého a so všetkým prepojení.

#mystical #dream #tarot #janet #piedilato #mysticky #tarot #snu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *