MOŽNOSTI

🦅Orol, ktorý bez námahy, voľne a prirodzene letí oblohou, má prehľad o všetkých možnostiach nachádzajúcich sa v krajine pod ním. Je veľký, vládne len sám sebe a svojmu panstvu. Zrazu sa pred Tebou otvára nesmierne veľa možností. Začal si sa mať viac rád a si samostatnejší, vychádzaš teraz ľahšie aj s druhými. Pretože si uvoľnený a nenútený, si schopný rozpoznať možnosti, ktoré sa ponúkajú, mnohokrát dokonca skôr ako ostatní. A pretože si v súlade so svojou vlastnou podstatou, vieš, že existencia Ti dáva presne to, čo potrebuješ. Uži si let! A raduj sa z pestrosti divov krajín, ktoré sa pred Tebou otvárajú.🦅

Myseľ je schopná prijať akékoľvek ohraničenie za svoje. V skutočnosti však existencia nemôže mať z podstaty veci žiadne hranice, pretože čo by bolo za tými hranicami? – zase ďalšie oblaky. Preto vravím, že sa môžete vzniesť k oblakom nad oblaky.

Neuspokojujte sa s málom. Ten, kto je hneď spokojný, zostáva väčšinou malý: malá je jeho radosť, malá je extáza, malé je jeho ticho, celé jeho bytie je malé.

Ale to nie je potrebné!

Táto malosť je Tvoje vlastné obmedzenie slobody, Tvojich nekonečných možností a Tvojho neobmedzeného potenciálu.

#oshozentarot #orol #nekonecno #moznosti #potencial

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *