MIMO TVOJU MYSEĽ NEEXISTUJE NIČ

To, čo sa práve teraz deje, je odrazom Tvojej mysle. Je to plátno, na ktorom sa odohráva tieňové divadlo. A je úplne rovnocenné, či sa na ňom s niekým miluješ, čítaš knihu alebo práve zachraňuješ topiace sa šteniatko. Je to len božská hra a ten sa náramne baví. Šak čo iné by robil?

Nechaj sa tie veci udiať. Tvoje zasahovanie aj tak ničomu nepomôže. Vždy sa stane, skôr či neskôr, to, k čomu to od počiatku smeruje. Tak si ušetri energiu a sprav si radšej kakavko.

Tvoje nabúravanie do procesu len odpútava pozornosť od toho, čo je skutočne dôležité. Vyser sa na to a nechaj, nech sa tak stane. Nechaj to byť.

Každý žije svoj príbeh. Je úplne jedno, v akých farbách ho vidíš. Nakoľko ho posudzuješ. Je to len príbeh a ten sa (u)deje tak či onak. Netreba za tým hľadať zložitosti. Je to len dej, len hra, tvoje plátno.

Proste sa to deje. To je život.

Pomáha nepripnúť sa na emóciu, ktorá práve v Tebe prebieha. Včera plač, dnes úľava, zajtra smiech. A tak dokola.

Tešte sa, keď vstúpite na nepoznanú pevninu svojej duše a keď vaša ľahkosť, prirodzenosť, vtip a bláznovstvo vylezú na povrch. Hlavne po poranení a utrpení.

Je to pecka, pretože krv srdca vedie zbrane ducha. Užívajte zbrane ducha ako liečebný prostriedok. A ostatok Vám môže vyliezť na hrb. #youdrivemecrazy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *