Aký je tvoj najväčší sen?

Týka sa len teba alebo sú v ňom zahrnutí aj iní? Je to sen osobného alebo kolektívneho naplnenia? Kam ťa tento sen dovedie?

Aj ja som začínala s osobnými snami, ale tuším som to robila, ako keď si škrabete ľavé ucho pravou rukou. Moje sny sa síce tvárili ako moje, ale ja som ani poriadne nevedela, čo si želám. Myslela som si, že po ich naplnení objavím Ameriku alebo sa budem mať navždy dobre ako Popoluška po svadbe.

V mojich prianiach driemal sebec.

Ja som si priala a moje sny záviseli od druhých, nie odo mňa. Moje sny viseli na okolnostiach, ktoré neboli v mojich rukách. A tak som padla. Raz, dvakrát, trikrát, nejdem to radšej počítať. 

Teraz to už vnímam inak. Moje sny obsahujú všetkých a všetko. Nie sú o mne. Paradox je v tom, že čím sú moje sny nezištnejšie, tým sa rýchlejšie napĺňajú. Vlastne žijem svoje sny. Sú mojou súčasťou a vďaka tomu zahŕňajú celý môj život, ten vnútorný aj vonkajší. 

Každý, kto sa ocitne v mojom poli, je zahrnutý do tohto magického procesu. Je to jednoduchá alchýmia života. Môj sen sa stáva tvojím a naopak. To, čo sa splní mne, sa automaticky napĺňa (v) Tebe.

Preto si prajme navzájom. Len tak. Nezištne. A uviďme naplnenie snov tých druhých ako splnenie našich. Týmto spôsobom sa už dnes môžeme mať všetci o čosi lepšie.

Existuje totiž len jeden ozajstný sen, ktorý máme všetci spoločný. Je to sen o slobode. Na všetkých úrovniach. Je snom každého z nás poznať čistý stav svojho vedomia, tú pravú podstatu, ktorá hýbe našou hlavou i kosťami. Túžime vedieť, čo to znamená: byť kompletný, byť úplná. Byť svoj/svoja. Byť.

Tento sen je snom o prekonaní nášho utrpenia. V ňom leží naša sloboda. A všetky ostatné sny sú len prestrojenými verziami tohto ultimátneho sna, ktorý drieme v každej žijúcej bytosti. 

Tak teda snívajme. Spolu a Slobodne🕊️

#dreams #come #true #splnil #sa #mi #senil #dream #big #snivajtesnami #sloboda #freedom #moj #sen #tvoj #sen #tenerife #costa #adeje #zena #slovakgirl  #voda #ocean #more #slnko #srdce #kotva 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *