Prechádzka každý deň. Aj s mastnými vlasmi. Vtáčiky to netrápi:) 

Obsluhovať dlhé (vlnité) vlasy nie je žiadna pasia. Minule som si tak uvedomila, čo musí jedna žena absolvovať za ceremóniu niekoľkokrát do týždňa: sprcha na voňavé pazuchy, umyť si vlasy šampónom 2x za sebou, na rozčesanie použiť kondicionér, na zjemnenie masku, nechať pôsobiť a zmyť, rozčesať, upratať zavlasenú kúpeľňu, po učesaní ďalšie serepetičky na udržanie kondície vlasov, vyfúkať, natočiť, vyrovnať, porátať šediny a objednať sa ku kaderníčke, oholiť všetky partie, vymastiť sa, upraviť nechty, prípadne manikúra, obrúsiť päty😉, namazať, vyčistiť pleť, vyživiť pleť, hydratovať, starať sa o zarastené obočie, voľne rastúce fúziky, kontrolovať vrásky, vädnúce viečka, padajúce kútiky… 

Aj keď chce byť žena prirodzená, úkonov na jej samotné zveľadenie je stále viac než dosť. Potrebného materiálu na dosiahnutie požadovaného efektu tiež. V ére sociálnych sietí čistý masaker. Preto keď sa Ti niekedy nechce, keď nemáš náladu, nevládzeš, vykašli sa na to a rob veci, ktoré sú Ti momentálne dostupné a máš na ne chuť, i v neobriadenej verzii. Patrí sem aj nerobiť úkony ŽIADNE. V konečnom dôsledku je Tvoj pohľad na seba ten najpodstatnejší. 

Nenechaj sa odradiť od života udržiavaním seba v nedosiahnuteľnej verzii pre druhých🙏 Niekedy stačí polovicu vypustiť a hneď je to ľahšie.

A choď sa prejsť! Dobre Ti to padne🦋

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *