☆Skutočný vodca je dokonalý poslucháč☆

Génový kľúč 31 – môj vyšší zámer

Tieň: Arogancia
Dar: Vodcovstvo
Siddhi: Pokora

Vyslovené slová zostávajú navždy! Ľudstvo odjakživa nasleduje tých, ktorí dokážu najlepšie prehovárať. Dôležitá je však motivácia a zámer hovoriaceho. Ak manipulujeme pomocou slov, vychádzame zo strachu a pocitu oddelenosti. To je arogancia. Keď uveríme faktom, stávame sa taktiež arogantnými, pretože získavame dojem, že vieme. Presvedčenie, že máme nad životom kontrolu, je arogantné. Snažiť sa nebyť arogantný, je arogantné.

Keď ale zoberieme odvahu, ukážeme svoju zraniteľnosť a povieme, čo máme na srdci, aj keď to ostatní nechápu, zostávame zakorenení vo vlastnej pravde a sebaláske. Nejde o bezchybnosť. Spadnúť a znovu vstať, pritom si zachovať otvorené srdce – to je tajomstvom dobrého vodcu. Skutočný vodca používa slová k pomoci ostatným, aby sa vymanili z pozície obete. Stáva sa hlasom kolektívu a pozdvihuje ho na vyššiu úroveň fungovania.

Pokora nemá nič spoločné s morálkou ani s potrebou ovplyvňovať. Je hlasom božstva. Prehovára bez zámeru a pripútanosti k tomu, čo hovorí. Je to čistá transmisia.

☆Hovoríte druhým to, čo chcú počuť, aby ste si ich získali?
☆Čoho sa najviac bojíte, keď máte povedať pravdu?
☆Máte odvahu povedať to, čo máte skutočne na srdci?

#genekeys #genovykluc31 #vodcovstvo #pokora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *