Eso v tvojom ruk├íve­čŹÇ

Vrana prist├íla na vrcholku palice ozna─Źuj├║cej za─Źiatok cesty do vysn├şvan├ęho mesta v dia─żke. Palica potvrdzuje posolstvo, ┼że vrana je na spr├ívnej ceste a pred ┼łou sa otv├íraj├║ pr├şle┼żitosti na ├║spech. Kvitn├║ce jarn├ę kvety predstavuj├║ nov├Ż za─Źiatok. Vzduchom sa vzn├í┼íaj├║ mal├ę biele pierka prin├í┼íaj├║ce posolstvo, ┼że palicov├ę eso predstavuje nielen nov├Ż za─Źiatok, ale aj za─Źiatok, ktor├Ż je bo┼żsk├Ż.

Zvedav├í vrana zbadala z v├Ż┼íky nov├║ cestu a rozhodla sa preru┼íi┼ą svoju ka┼żdodenn├║ rutinu, aby ju presk├║mala. C├şti, ┼że t├íto zmena jej prinesie to prav├ę. Slnkom pobozkan├ę skaly pozd─║┼ż chodn├şka z├şskali zlatist├Ż odtie┼ł. Toto je ur─Źite miesto, kde n├íjdem svoje ┼í┼ąastie, pomysl├ş si vrana. Nepotrebuje ─Ćal┼íie odobrenie a odlieta do nov├ęho mesta s cie─żom vyu┼żi┼ą svoj potenci├íl a zmeni┼ą svoj ┼żivot k lep┼íiemu.

Nast├ívaj├║ vzru┼íuj├║ce ─Źasy. ─îak├í v├ís nov├ę dobrodru┼żstvo, ak ste pripraven├ş d├┤verova┼ą si. Teraz je ─Źas nabra┼ą odvahu, popusti┼ą uzdu fant├ízii a s nad┼íen├şm ├şs┼ą za n├ípadmi, ktor├ę vami pr├║dia. Toto nie je ─Źas na pochybnosti o sebe alebo na zd─║hav├ę prem├Ż┼í─żanie. Venujte pozornos┼ą znameniam, ┼że ste na spr├ívnej ceste – Vesm├şr v├ís vedie.

#ace #of #wands

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *