HVIEZDA✨

🌟šťastná karta, inšpirácia, spriaznená duša, šťastná budúcnosť, spoľahlivosť, vysoké, ale dosiahnuteľné ciele a ideály
🌟priaznivé vyhliadky, nádej, splnený sen, úspech, šťastie, sláva, vyriešenie problémov
🌟ten správny partner

  • ríša slobody a nádeje
  • šťastie vlastnej pravdy

Ako by mohol byť človek osvietený, keby v sebe neniesol žiadne svetlo? Ide len o to, aby ste svetlo, ktoré je vo vás ukryté, vyniesli na povrch, aby ho bolo vidieť. To znamená, aby ste odložili všetky falošné zábrany a predsudky, aby ste sa otvorili svojej osobnej pravde. Keď potom hviezda ožiari nielen noc, ale i deň, ukáže sa vaša pravda v celej svojej kráse.

Dovoľte si roztopiť stuhnuté emócie. Udržujte svoj duševný život v pohybe a pracujte na svojich snoch a víziách! Sčerením a zdvihnutím stojatých vôd duše pominú falošné nádeje i strachy. Plodné sny sa majú uskutočniť a nočné mory vyriešiť. Nedá sa to však dosiahnuť vo sne, ale s bdelým vedomím, ktoré prestúpi celú vašu bytosť.

✨Vyberte si: slobodu ducha môžete použiť k tomu, aby ste našli svoje miesto vo vodách nevedomia a ako jedinú pravdu prijali ilúziu všemohúcnosti a/alebo nemohúcnosti. Môžete však svoje schopnosti, prejavy vlastnej duše i slobody ducha využiť k tomu, aby ste vody nevedomia zdvihli k sebe, čo koniec koncov demonštruje ženská postava na karte Hviezda prostredníctvom dvoch džbánov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *