MYSEĽ BEZ PREDSUDKOV

BLÁZON PREDPOVEDÁ NOVÝ ZAČIATOK A SPONTÁNNY SKOK DO DIAĽKY

Blázon je nevinný dobrodruh, ktorý sa vydáva na dôležitú cestu. S hlavou plnou nádejí je skôr idealistický ako praktický. Čaká ho nebezpečie, ale ako inak si môže nájsť svoje miesto vo svete? Všetci začíname život na nule ako drobné vajíčko všetkých možností. Blázon je kozmické vajce, symbolizované tvarom svojho čísla 0.

Je úplným začiatočníkom, chystá sa objavovať svet, nabrať skúsenosti a nechať za sebou svoj stav nuly, nebytia. Bude cestovať s ľahkosťou a bez záväzkov. Blázon má hlavu v oblakoch, vedú ho len jeho potreby a túžby. Musí vyrásť, aby sa stal mužom – Mágom – jedincom, ktorý pozná život a zistil, čo potrebuje, aby v živote uspel.

Plánovaný risk? Nikdy nie je neskoro začať niečo nové a riadiť sa túžbou svojho srdca. Cesta, ktorá je pred Vami, nie je bez nebezpečenstiev, ale treba s dôverou spraviť rozhodujúci krok. Blázon prináša príležitosť začať odznova a cítiť sa opäť mlado alebo sa nadchnúť pre nový spôsob života. Je stelesnením Vášho ducha, či už mužského, alebo ženského, pripraveného objavovať.

Majte odvahu, oddajte sa svojej ceste a naplno prežívajte súčasnosť.

Máte príležitosť pozrieť sa do priepasti, kým do nej vkročíte, ale keď už spravíte rozhodnutie, treba sa pohnúť vpred a neohliadať sa späť.

I Bought a Ticket To The World But Now I've Come Back Again.
VIAC VÝKLADOV NA: https://www.facebook.com/wonderladyalice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *