VÁŽIŤ SI PRAVDU ZNAMENÁ MILOVAŤ VEC PRESNE TAKÚ, AKÁ JE

🌘Je čas ponoriť sa do hlbokých vôd podvedomia, do ticha a samoty, kde človek nakoniec nájde skryté poklady bytia.🌖

Mesiac ako pohár v sebe skrýva jadro mojich citov. Nakláňa sa a moje slzy z neho kvapkajú na vyschnutú zem ako dážď duše. Mesiac je neustále v pohybe, plaví sa po nekonečnom nebi, jasne žiari, odkrajuje zo seba kúsočky a potom zmizne úplne, až mi ostane len čierna noc zúfalstva.

Moje emócie sú moje príbehy; každý je iný, neustále sa mení, niekedy sú záhadné, niekedy potešia, niekedy trhajú srdce a rozosmutnia. Ale i príbehy môjho života nikdy nekončia, rovnako ako Mesiac; rovnako ako on pokračujú ďalej a ďalej a nesú so sebou rôzne city, ktoré tak bohato plnia strany môjho príbehu. Najradšej mám tie zrodené z Mesiaca mojej intuície, pretože z nich vychádzajú tie najkrajšie chvíle, najláskyplnejšie a najproduktívnejšie.

Môj život má ale mnoho fáz, rovnako ako Mesiac, a preto aj môj príbeh zapĺňa mnoho emócií, z ktorých sa skladá život – radostných i smutných, nádejných i beznádejných. To je život, hovorí môj vnútorný hlas. Mesiac sa neustále mení a pripomína mi, že všetko pominie, že každú kapitolu vystrieda iná. I ťažká doba a hlboké smútky sa premenia a kúsok po kúsku zoslabnú ako Mesiac. Nakoniec sa aj ony stratia v tme.

Mesiac v sebe skrýva srdce mojich emócií a ja prosím, aby som si bol/a neustále vedomý/á trvalých premien jeho cesty, rovnako ako toho, že môj príbeh má mnoho kapitol, každá fáza že sa postupne stráca, až nakoniec ostane len svetlo temnoty a jeho prísľub obnovy a znovuzrodenia.

#janetpiedilato #mysticaldreamtarot #LifeGuidanceFromTheDepthsOfOurUnconscious

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *