VÝKLAD PRE NEŠŤASTNE ZAMILOVANÝCH

Určite potrebuješ pomoc. Cítila som šklbnutie na konci lana…

Pred Tebou tancuje Láska, ale ty jej tanec neriadiš. Nedokážeš ňou pohnúť inak ako jemne. Bez tlaku a chcenia. Nepatrné vášňou opradené červené nite, ktoré vyrastajú z Tvojich rúk, dokáže pravdivo ovládať len čistá, slobodná a pominuteľná biela hmota, ako napríklad holubica, a ty sa jej nebojíš oddať, ty sa nebojíš pustiť, ty sa nebojíš vzlietnuť, ty neodmietneš jej pomoc.

Láska totiž nedýcha obyčajný zemský vzduch. Netancuje ťažkopádne pozemským tancom. Neváži viac ako Tvoja duša, tak prečo ju tak kŕčovito držíš? Prečo jej silno zvieraš hrdlo, plačeš a kričíš tak veľmi až zabudneš, že držíš pod krkom len nevinnú holubicu? Pusť ju. Odvďačí sa Ti nádherným nebeským tancom, o ktorom sa Ti jakživ nesnívalo. Príde uvoľnenie a prekvapenie, ktoré už čaká za rohom.

Ak cítiš, že potrebuješ vedieť viac, niektoré holubice majú podobu človeka. Dobre sa rozhliadni okolo seba. Táto skúsenosť Ťa tlačí k odpútaniu sa a dosiahnutiu rovnováhy.

Odlepiť sa Ti na začiatok pomôže tematická skladba uvoľňujúca zovretie a hodná odtancovania na súkromnom domácom parkete sťa na obláčiku. Joe Cocker pozýva Tvoje zlomené srdce do tanca a rázne spieva Unchain My Heart – Pusť z reťaze moje srdce.

VIAC VÝKLADOV NA: https://www.facebook.com/wonderladyalice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *