KTO SOM

Som pulzujúca energia zhmotnená v unikátnom ženskom tele. Postupne nachádzam a objavujem rovnováhu bytia. Jin a jang existencie. Na svojej ceste životom prechádzam v nepravidelných intervaloch pravidelnými zmenami. Každé obdobie môjho života sa vyznačuje výraznou zmenou, ktorá sa postupne stáva mojou súčasťou a cez pochopenie jej významu sa čoraz bližšie dostávam sama k sebe. Nastalo obdobie, kedy je moje vnútro dokorán roztvorené a v maximálne možnej miere pripravené prijímať dary života.

Odhalila som, že tými najväčšími a najhodnotnejšími darmi sa človek obdarúva sám. Uvedomiť si to a začať žiť s týmto poznaním však nie je vôbec jednoduché. Prešla som náročnú a hrboľatú cestu, kým som uverila, že dokonalosť bytia a návody ako spokojne žiť, sú len vo mne. Rozhodla som sa preto podeliť s týmto poznaním a ponúknuť svoju prítomnosť práve na tej Vašej ceste – smerujúcej k sebe.

Ako sprievodca by som veľmi rada absolvovala púť Vaším životom a poskytla Vám priestor spoznať a uveriť. Vydajte sa so mnou na jedinečnú cestu a odhaľte vlastnú KRAJINU ZÁZRAKOV.