LIEČENIE SLOVOM

Konflikt je vždy v človeku, dokiaľ nie je vyriešený tam, nemôže byť vyriešený nikde inde.  

Potrebuješ ma práve teraz? Som tu pre Teba.

💫Si originál. Vieš to?  Vydaj sa konečne svojím smerom prirodzene.   

V živote sa niekedy ocitneme na križovatke, z ktorej sa nedokážeme pohnúť žiadnym smerom. Potrebujeme sa podeliť o svoje pocity, strachy, vnímanie vecí, vyložiť na stôl obsahy mysle, s nestrannou osobou, ktorá nás nebude hodnotiť, porovnávať ani ľutovať. Potrebujeme sa vyprázdniť ako hlinený džbán plný bolesti, smútku, straty aj hnevu. Nezainteresovaný pohľad a otázky sprievodcu Ti pomôžu zorientovať sa v sebe a nájsť riešenia, ako pokračovať ďalej.

Ako z toho von?

Prestaň sa báť. Láska nie je zlučiteľná so strachom. 

Ku každému pristupujem vysoko individuálnym spôsobom a neexistujú dvaja ľudia, ktorým by som servírovala to isté.

Terapia využívaním funkčných postupov pomáha odhaliť skutočnú podstatu Tvojich problémov a odkrýva pravdu. Zoceľuje Ťa a posilňuje Tvoju dôveru v seba, takže sa vieš veciam pozrieť priamo do očí a zvládnuť ich.

Chcem sa s Tebou spojiť a cítiť Tvoje prežívanie. Hlboko vo mne je ukryté poznanie, ktoré ozvučí to Tvoje, prebudíš ho svojím hlasom, správou či mailom.

Sedenia prebiehajú v online priestore tak, aby si zachovali svoju intimitu a uctili prejavenú dôveru. Ponúkam Ti možnosti, nové pohľady a chápavé vhľady, nadšenie vykročiť vpred a zamilovať sa do svojho života.

Bolesť tu nie je preto, aby z Teba spravila zúfalca, je tu preto, aby Ťa zobudila. A keď si bdelý/á, zúfalstvo pomaly zmizne.

Uvoľni sa.

Vydýchni si.

Úctivo sa pokloň svojej odvahe a zahľaď sa mi hlboko do očí. Postrčím Ťa a Ty už zvyšok odtancuješ sám/sama.

Som Ti k dispozícii virtuálne cez: telefón, e-mail, Skype, WhatsApp, Viber, Telegram Messenger