NIE JE TO VŽDY OSUD. NIEKEDY JE TO TVOJA VOĽBA.

Ak je v Tvojom živote chaos a neporiadok. Úplne nerozumieš tomu všetkému, čo sa okolo Teba deje. A už vôbec netušíš, čo sa deje v Tebe. Siahni po overenej a jednoduchej metóde, ktorá odhalí pravdu. Tvoju pravdu. Odkryje tajomstvá toho, čo skutočne prežívaš hlboko vo svojom vnútri.

Venuj pozornosť svojim snom – obsahujú množstvo dôležitých náhľadov na Tvoj život.

Sny Ti pomôžu pochopiť dôležité detaily o Tvojom vzťahu, súčasnom zdravotnom stave alebo prinesú nápad, ktorý potrebuješ k tomu, aby si sa priblížil/a k svojim cieľom. Sny Ťa taktiež navedú k tomu, aby si odhalil/a, čo je Tvojou úlohou na poli emócií.

V snoch existujú aj farby, ktoré v spektre bdelého stavu prítomné nie sú.

Niekedy sa s Tebou v spánku spoja Tvoji milovaní, ktorí už zomreli, alebo osoby, s ktorými si stratil/a kontakt. Prinesú Ti cenné posolstvá, vďaka ktorým sa môžeš upokojiť alebo získať silu vytrvať v ťažkej situácii.

Uvažuj rovnako o temných aj o svetlých stránkach svojich snov. Predovšetkým venuj pozornosť snom, ktoré sa opakujú, pretože tie často prinášajú múdrosť či dôležitý zmysel, ktorý Ti dokáže pomôcť.

PREDSTAV SI SEN AKO SVOJHO RADCU. TAKÉHO, KTORÝ VIE O TEBE VŠETKO BEZ POSUDZOVANIA A POZNÁ HLBOKÚ PRAVDU TVOJHO JA.

CVIČENIE PRE TEBA:

Pred spaním si polož vedľa postele pohár vody a na papierik si napíš želanie s úmyslom zapamätať si svoje sny. Môžeš si nakresliť aj obrázok so snovým motívom, pod ktorý si napíšeš formulku o tom, že si želáš zapamätať svoje sny.

Polož papierik na pohár a ešte chvíľu relaxuj v posteli a premýšľaj nad otázkou, ktorú by si potreboval/a zodpovedať. Otázku si môžeš opakovať v duchu alebo si ju napíš na papierik pod svoje želanie. Napi sa potom tejto vody, ktorá sa nabila energiou Tvojho priania, a papier polož späť na pohár, kde bude odpočívať celú noc.

Ráno sa opäť napi vody z pohára a zapíš si do zošita všetko, čo si zo svojich snov pamätáš. Najlepšie je mať založený snový zošit, ktorý budeš mať stále poruke na nočnom stolíku a kde si vždy zapíšeš svoje sny, ktoré môžeš analyzovať a vďaka tomu vždy zistíš, čo sa Ti snažia povedať. Netreba sa toho báť, sny k nám prehovárajú symbolickým a obrazným jazykom, ale intuitívne, prípadne s pomocou kvalitného snára, sa vieme aj sami dopracovať k vlastným odpovediam.

Uvedom si predovšetkým svoje pocity spojené s určitou scénou zo sna. Pomôžu Ti odhaliť mnoho z toho, ako sám seba a ostatných ľudí vo svojom živote podvedome vnímaš. Vždy sa na sny pozeraj s otvoreným srdcom a vykladaj si ich podľa vlastného uváženia a pocitu, ktorým Ťa vedú. Tvoj sen odzrkadľuje Tvoje nevedomie a to s Tebou komunikuje spôsobom, ktorému určite dokážeš porozumieť, len tomu musíš venovať čas a trpezlivosť.

Na pomoc si môžeš prizvať skutočne jedinečný snár so silnou výpovednou hodnotou, ktorý Ti dokáže pomôcť s výkladom, keď absolútne netušíš, ako a kde začať.

Snár sebapoznania odkryje Tvoje najtajnejšie zákutia: https://dream-book.eu/cz/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *