TAJOMSTVO ZJEDNOTENIA­čîŚ

─î├şm viac ovl├ídame re├ílne protiklady vlastn├ęho ┼żivota, t├Żm viac sa n├ím bude dari┼ą prij├şma┼ą veci tak, ako v skuto─Źnosti s├║ a – nie navzdory tomu, ale pr├íve preto – pom├íha┼ą vlastnej v├┤li, vlastn├ęmu odhodlaniu dosiahnu┼ą ├║spech. 

Pokusy zmanipulova┼ą beh vec├ş, n├ísilne meni┼ą deje alebo sebe ─Źi ostatn├Żm nie─Źo predstiera┼ą v snahe ochr├íni┼ą vlastn├║ v├┤─żu, s├║ zbyto─Źn├ę.

Necha┼ą by┼ą nejak├ęho ─Źloveka alebo nejak├║ z├íle┼żitos┼ą m├┤┼że by┼ą ve─żmi obtia┼żne. Niekedy ani tak nejde o dan├║ osobu ─Źi situ├íciu, ako predov┼íetk├Żm o puto, ktor├ę sme si k nej vytvorili – n├ídeje, sny, o─Źak├ívania. Mnoho vz┼ąahov je ukon─Źen├Żch a┼ż dlho potom, ─Źo u┼ż dospeli k svojmu prirodzen├ęmu koncu. Jeden alebo obaja vy─Źk├ívali v n├ídeji, ┼że sa veci zmenia. 

Venovali tomu to─żko ─Źasu preto, ┼że bez danej osoby, zamestnania ─Źi vz┼ąahu sa im bud├║cnos┼ą javila ako obrovsk├Ż pr├ízdny list. Pre mnoho ─żud├ş je aj oby─Źajn├í predstava ne├║nosn├í. Av┼íak t├Żm, ┼że sa odp├║tame, vytvor├şme priestor pre niekoho alebo nie─Źo nov├ę, ─Źo bude skuto─Źne s├║znie┼ą s na┼í├şm s├║─Źasn├Żm stavom bytia.

Presk├║majte svoje o─Źak├ívania. Sna┼żte sa ┼żiadne nema┼ą. To V├ím umo┼żn├ş ┼żi┼ą v plnom vedom├ş pr├ştomn├ęho okamihu. Schopnos┼ą odp├║ta┼ą sa od ur─Źitej situ├ície n├ím sl├║┼żi na na┼íej ceste k ─Ćal┼íiemu poznaniu.

Vo va┼íich aktu├ílnych ot├ízkach driemu ve─żk├ę my┼ílienky!

#poznanie

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *