Si priveľká žena?💃🏼

Tá, ktorá príliš miluje, príliš hlboko cíti, príliš často sa pýta, príliš veľa túži. Zaberá veľa miesta, svojím smiechom, krivkami, úprimnosťou, sexualitou. Jej prítomnosť je veľká ako strom, majestátna ako hora. Jej energia vyplní každú štrbinu v miestnosti.

Privádza do rozpakov svojou vytrvalou chuťou, prílišnou vášňou. Chce všetko, príliš veľa šťastia, príliš veľa času osamote, príliš veľa potešenia. Prejde cez síru, kalnú rieku aj pekelný oheň, aby si s nimi potykala. Riskuje všetko, aby utíšila trápenie svojho srdca i tela. To ju robí nebezpečnou.

Ach, tá prílišná žena. Príliš silná, dynamická, pravdivá, emocionálna, inteligentná, intenzívna, pekná, príliš tučná alebo tenká, príliš ťažká, citlivá, divoká, zastrašujúca, úspešná, šťastná, potrebná – je príliš.

Mala by sa trochu upokojiť a ponížiť. Niekto by ju mal vrátiť na slušnejšie miesto. Niekto by jej to mal povedať. Pst. Príliš veľa žien bolo po stáročia udupávaných. Bojíme sa ich veľkej prítomnosti, spôsobu, akým vzbudzujú rešpekt a ovládajú pravdivosť svojich citov.

Som tu. Priveľká žena s príliš nežným srdcom a mnohými emóciami. Chcem veľa spravodlivosti, úprimnosti, priestoru, ľahkosti, intimity, úcty, aby bolo vidno, že mi rozumieš, aby si mi venoval pozornosť a dodržal svoje sľuby.

Aj ty si „príliš“ emocionálna alebo chaotická? Prosím Ťa, prijmi všetko, čím si, s celou svojou hĺbkou a nesmiernosťou. Zachovaj si svoju dôstojnosť a nikdy sa nevzdávaj, zažiar naplno. Veď čo🤷🏼‍♀️

Zabudni na všetko, čo si o sebe počula. Tvoj prebytok je dar. Ó, áno, tá, ktorá dokáže vyliečiť, podnietiť, uvoľniť a rezať priamo do srdca vecí. Neboj sa tohto daru a nedovoľ nikomu, aby Ťa oň pripravil. Tvoje prekypovanie je mágia, je to liek. Môže zmeniť svet.

Všetky vekmi ospevované ženy, tie, ktoré sa zapísali do histórie, tie, ktoré prepožičali svoj hlas, aby veľa zmenili a odvážne si dovolili byť samy sebou, všetky boli priveľkými ženami! Tak, prosím, buď tiež Žena. Pýtaj sa. Hľadaj. Rozvíjaj svoje túžby. Pohybuj sa. Cíť. Buď sebou. Rozvlň tento život, zmajstruj svoje plamene a doplň to celé o zimomriavky.

A teraz vstaň a ukáž sa, potrebujeme Ťa❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *