Byť sviečkou nie je ľahké, aby človek mohol rozsvietiť svetlo, najprv musí zhorieť🕯️

Každá žena i dievča nesie v sebe potenciál urobiť tento svet lepším miestom a táto schopnosť leží v hĺbke jej poznania. V akte myslenia, ktoré nie je povrchné, ale má potenciál vyšších myšlienok a precítenia hlbších súvislostí. Ak sa začneme vnímať a cítiť viac živé než neživé, vyhasnuté predmety, bábky, ktorými sa vplyvom sklamaní a nepriaznivých okolností stávame. A potom zabúdame, ako žiť. Zabúdame na našu krásu neodzrkadľujúcu sa v šírke bokov. Nevidíme sa ako ucelené bytosti schopné hlbokých citov a život meniacich postojov, ktoré podporujú zmeny všade navôkol. Táto zmena bude vždy k lepšiemu, lebo vieme, aké náročné bolo k nej dospieť.

Pamätaj, že si odvážnejšia než si myslíš, silnejšia než sa zdáš, múdrejšia než dúfaš a dvakrát taká krásna ako by si kedy o sebe povedala.

Nerob sa menšou než skutočne si. Ak Ti niekto povie, že rozprávaš príliš nahlas, si prehnane citlivá, tým pádom prudká a vzápätí nesmierne starostlivá, príliš intelektuálna, optimistická, realistická aj logická, a ešte dosť emocionálna… tak sa len usmej a pokračuj svojím smerom. Nikto príčetný a milujúci Ti nikdy nebude vytýkať Tvoju prirodzenosť.

Každý z nás prežil niečo devastačné. Určitú úroveň osamelosti, ráznu zmenu poveternostných podmienok, spirituálne prebudenie v podobe krutej facky. Keď sa na seba pozeráme, je dôležité povedať: Rozumiem Ti. Chápem Ťa. Viem, ako sa cítiš, kde teraz si, aj ja som tam kedysi bola. Potrebujeme sa vzájomne podporovať a povzbudzovať, byť k sebe empatickí a rozumieť si, nie sa od seba vzďaľovať a polarizovať. Sme si viac podobní ako nepodobní. Takže rozhovor s druhým je rozhovorom so samým sebou.

Prekonaj bolesť. Tvoje srdce možno potrebuje očistiť slzami. Nechaj ich odplaviť smútok a čiernu krv. Potom znova pozdvihni svoje biele krídla a daj sa do tanca s oblohou!

#sviecka #z nosa #rozsvieti #tvoje #srdce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *