PREPÁČTE. HĽADÁTE NIEKOHO?

Výklad pre slobodných, neprestajne hľadajúcich.

Keď v Tvojom živote niečo chýba, obvykle sa ukáže, že to je niekto…

Vzťahy určujú Tvoj život. Ako s nimi zaobchádzaš, aké máš voči nim prejavy, na ktorom mieste vo svojom rebríčku hodnôt máš pravdivosť, komunikáciu, porozumenie, toleranciu, ako jednáš. V akej úcte máš svoje bývalé, súčasné i minulé vzťahy? Od toho sa odvíja aj pokračovanie Tvojho príbehu. Nemôžeš čakať, že všetko bude zrazu perfektné, keď sa sama/sám nechceš pohnúť z miesta, prijať, odpustiť, poďakovať, zmeniť postoj alebo len zaželať všetko dobré.

Niektorí ľudia sa okolo Teba len mihnú ako žiarivá kométa na polnočnom nebi a Ty na nich časom celkom zabudneš a niektorí Ti pekne vybrázdia obežnú dráhu až v nej zostanú natrvalo. Koľko takýchto tvárí ešte vo svojom depozitári potrebuješ mať, aby si zistil/a, kto je ten pravý/á? A že možno to je stále jeden a ten istý človek.

Niekedy je lepšie vytrvať a počkať si na ten čarovný okamih až keď Tvoja duša dozrie a zabudne na to, že niečo hľadá, že jej niečo chýba, že je osamelá. Fotografický prístroj premieta obrazy tých, ktorí zohrali v našom živote nejakú rolu. Zložitý rotačný systém vytvára nekonečné množstvo kombinácií predstavujúcich približovanie a vzďaľovanie ako nejaký kozmický tanec.

Niektorí zostávajú ako jeho trvalí účastníci, i keď ich blízkosť je premenlivá a relatívna. Neustále budú pribúdať nové rámčeky s ďalšími osobami, ktoré vstúpia do nášho života v budúcnosti.

A tak stále dokola.

VIAC VÝKLADOV NA: https://www.facebook.com/wonderladyalice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *