BOLA SOM…

…smutná. Ukrivdená, odvrhnutá a dobabraná. Bola som nešťastná a slzami mi opúchali líca ešte viac. Bola som nahnevaná, mrzutá, urazená a vyčerpaná. Bola som vo vlastnej slučke bolesti, ktorá mi sťahovala prívod kyslíka do puknutej hrude. Srdce mi drásalo a ja som sa nevedela do seba vpratať. Len som trpela a bolela. Potichu. Sama. Nanič-hodná. Zlá na seba jak čert.

Bez toho by som sa však nikdy nestala skutočnou, tou Alicou z ozajstnej Krajiny zázrakov. Až teraz som fakt uvoľnená, hravá, tvarovateľná, plynulá, autentická, EXOTická, hlasná, videná, vyžarujúca a večná. A občas pohlcujúca…. čierne diery:) 

Áno, mám emócie. MOCné. A preto ako silno bolím, tak silno milujem.

Dnes sa však už emóciám nepoddávam, vychutnávam si ich hĺbku aj šírku. Každá nesie svoj odkaz. Som rôzna a nebojím sa toho. Neviem, čím sa ešte prekvapím, ale ono sa to všetko udeje aj bezo mňa. Len tomu trochu pridám šťavu:) 

Buďte sebou, ale neprepadnite si. Všetko je dobré a všetko je rast. Rozvíjej se poupáátko🔥

Suffering is Grace, povedali mudrci.

Keby niečo, som tu. Dá sa to prežiť.

#alice #in #wonderland #through #the #looking #glass #alicavkrajinezazrakov #alicazazrkadlom #alica #palica #opica #vichrica #diablica #milovnica #bojovnica #love #me #tender #suffering #is #grace #keby #nieco #tak #nic

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *