VLASTNOU CESTOU AJ V ROZŤAHANÝCH CEPLÁKOCH

👭Rozhovor dvoch žien. Ona a Ja. Blízkosť nepoznaných. Smútok a radosť. Bolesť a pochopenie. Obe na jednej lodi, a pritom každá kapitánka tej svojej. Poďakovanie za nasmerovanie, ktoré neponúka instantné jednoznačné riešenia, ale možnosť premeny s vytúženými trvalými následkami.👭

Ona: Milá, ďakujem za tvoje slová, čas a pozornosť, ktorú si mi venovala pri nahrávaní odpovedí na moje otázky, keďže sa teraz necítim na plnohodnotnú konverzáciu s druhým človekom. Priznám sa, že som mala najskôr obavy z možného neuchopiteľného ezoterična, no tvoje slová dávali zmysel a už viem, prečo som ťa oslovila. Vypočula som si tvoju nahrávku počas prechádzky prírodou a viac ako návod, považujem toto za akúsi mapu. Mnohé triafa do čierneho, mnohé musím spracovať, prijať za svoje alebo s uvedomením odmietnuť. Uvidíme. Mám pred sebou niekoľko dní venovaných sebe, takže bude na to konečne priestor.

Ja: Ďakujem za Tvoju dôveru a chuť sa na veci pozrieť a zmeniť ich časom vo svoj prospech, ktorý vždy prinesie osoh a úľavu nielen Tebe, ale aj ostatným, pretože čo vzniká z pravdy a autentickosti pozitívne ovplyvňuje celok. Ono, skôr ako čarovanie znamená mať mystické schopnosti vtedy, keď dokážeš zaobchádzať sama so sebou. A o tom je celý život, v tom je tá mágia aj spiritualita. Žiadne bububu švihanie čarovným prútikom. Poznať svoju pravú podstatu a vedieť s ňou dennodenne žiť tak, aby ma to nezabilo.

Nebude to (vždy) také ľahké, drahá, ale už len poznanie, že ak kráčam svojou cestou podľa toho, ako to ja chcem a viem, aj keď som to nikdy nepoznala a nikto predo mnou takto nešiel, kompasom je, že sa cítim lepšie, ukotvenejšie a spokojnejšie sama vo vlastnom bytí. A niekedy musíme niečo opustiť, stratiť, zanechať, aby sa to mohlo udiať. Keď sa však obzrieš časom späť, zistíš, že tá obeta predtým bola omnoho väčšia ako tá, ktorú si si myslela, že nezvládneš urobiť práve teraz.

Pomáha otázka: Čo by si urobila, ak by si sa mala skutočne rada? Prípadne, ako by v tejto situácii zareagovala láska?

#zena #ona #ja #blizkost #smutok #dar #pochopenie #vdacnost #smer #riesenie #premena #zivot #priestor #zmysel #laska #lubit #sa #dovera #celok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *