Jednoduchosť života prináša vykúpenie, ktoré chceš!

Nebráň druhým, aby boli šťastní, aj keď sám momentálne nie si. Teš sa z nádeje iných i keď o svoju si prišiel. Nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Po strate vždy niečo nové získaš, aj keď to bude len dobrý pocit, že si to celé zvládol. Odíď sa niekam vyvetrať, veľmi Ti to pomôže poodstúpiť od situácie a akoby sa od všetkého vzdiališ až to stratí svoj vplyv na Teba. Vytriezvenie z ilúzií mi prinieslo zmierenie.

Tak dlho si sedela vo svojom tieni, až nadišiel konečne čas pozdvihnúť hlávku hore a dovoliť slnku, nech presvetlí Tvoju tvár. Vstaň a opráš svoje šaty, sú celé zašpinené od planých slov a nenaplnených klamstiev. Svet trpezlivo čaká na to, aby si ukázala, kým po tom celom skutočne si. Tvoje jazvy už nie sú hanbou sveta, chcú byť videné a uznané, tak sa ukáž v plnej kráse.

Si viac než si oni myslia, že zvládneš byť. Nemajú tucha, kto stojí pred nimi. Hodná a zasluhujúca si lásku, život v jeho najkrajšej podobe a nezameniteľný pokoj. Tak vylez z tej jaskyne a postav sa do slnka, nech Ti jeho lúče opália strachom a bolesťou vyblednutú pokožku. Je čas, aby Ťa uvideli v pravde, pre ktorú si sa narodila. Predstav nám, čo sa zrodilo v tme, keď nik o Teba nestál, a ty si precitla do podoby, ktorej silu nezvládne poňať každý.

Nebuď smutná, moja milovaná, prehováram k Tebe nežne. Všetko bude v poriadku, teraz je energia veľmi vypätá, buď na seba dobrá a staraj sa o svoje duševné pohodlie, na ničom inom nezáleží. Mám Ťa rada a myslím na Teba. Posielam Ti pozitívnu silu, ktorá Ťa pozdvihne a upokojí. Si kompletná a dokonalá, veci sa usporiadajú. Ver tomu a buď k sebe láskavá. Myslím na nás a cítim pritom vďačnosť a pokoru. Som zmierená so životom a ty budeš čochvíľa tiež❤️

V jednoduchosti je láska. Milujem túto pesničku:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *