ŽENA BEHAJÚCA S VLKMI AJ SRNKAMI

Existuješ len tu a teraz. To, čo príde sa v tu a teraz rodí. To, čo bolo sa v tu a teraz lieči.

Vyživuješ, lebo si vyživená, si láska, lebo si k sebe láskavá, inšpiruješ, lebo si inšpirovaná životom, miluješ, lebo vieš, že ty si láskou. Učíš sa seba, poznáš svoje hranice, poznáš to, čo potrebuješ, aby si bola schopná vyživovať. 

Si tá, ktorá je videná, autentická, prijatá. Tá, ktorá je pravdivá a svoju pravdu žije. Si zraniteľná – neznamená to, že sa úmyselne vystavuješ bolesti a zraneniam – naopak, znamená to, že v prípade, ak sa niečo také udeje, vieš v tom reagovať podporne pre seba, vnímať to ako potenciál. Neobhajuješ sa, neskrývaš sa, neutekáš. Avšak – ani iných nepresviedčaš o svojej pravde, neútočíš. Si tu opäť sama za seba, a tým aj podporuješ silu a lásku kolektívneho vedomia.

Si iná, viac „svoja“, stále si úžasne materinská, živá, prajná, podporujúca, ale už nepôjdeš za hranicu seba. Tvojou úlohou nie je udržať život, ale podporiť kvalitu života, podporiť to, čo je život podporné, dodať silu, odvahu, rozhodnosť, vieru v seba. Si bytosť absolútne autentická a najmä bytosť HODNÁ, HODNOTNÁ, ktorá dáva vtedy, keď má dostatok, požehnáva život svojimi darmi, ktorými je preplnená, má plne aktivované vedomie hojnosti, a tým vyživuje seba i svet okolo. 

Zdrojový kód poskytla Duša ženy🪽
Estetické cítenie do momentiek vložila Michaela🦋
Atmosféra Maledivy🌞
Šaty z bakalárskych štátnic roku pána💃🏼
O zvýšené sebavedomie sa postaral ujo autobusár, ktorý mi nechcel predať celý lístok🍀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *