POSUŇ SA K LEPŠIEMU POCHOPENÍM SÚVISLOSTÍ

✨Zmysel života nespočíva v jeho dokonalosti, ale v našej prostej každodennosti.

✨Každodennosť je skutočná prax života. Oživovať vlastný život neustále čerstvým dychom. Pozerať sa na svoj život jasným pohľadom, pretvárať ho a túto jasnosť uskutočňovať vo svojej každodennosti a pritom nestrácať samého seba z očí.

✨Konflikt je vždy v človeku, dokiaľ nie je vyriešený tam, nemôže byť vyriešený nikde inde.

✨Poď so mnou najprv svoj život citlivo rozložiť a potom ho znova zložiť tak, aby do seba všetko krásne zapadlo. A konečne objavíš, čo si tak dlho prehliadal/a. Aj tú dokonalosť ukrytú v povzdychu jednoduchosti.

✨Ponúkam Ti láskavý prístup s úctou k prežívaniu, ktorým si prechádzaš. Bezpodmienečné prijatie. Môžeš byť absolútne autentický/á. Individualita človeka je u mňa na prvom mieste.

✨Prevediem Ťa životnými výzvami a nečakanými zmenami. Spoločne odhalíme to skryté a boľavé a vynesieme oslobodzujúcu pravdu na svetlo sveta.

✨Venujem sa celostnému riešeniu problémov prostredníctvom všímavosti a vedomej pozornosti. Odhaľujeme nevidené, potlačené, nefunkčné a skladáme si úplne nový obraz o svojom živote.

✨Terapia využívaním funkčných postupov pomáha odhaliť skutočnú podstatu Tvojich problémov a odkrýva pravdu. Zoceľuje Ťa a posilňuje Tvoju dôveru v seba, takže sa vieš veciam pozrieť priamo do očí a zvládnuť ich.

✨Chcem sa s Tebou spojiť a cítiť Tvoje prežívanie. Hlboko vo mne je ukryté poznanie, ktoré ozvučí to Tvoje, prebudíš ho svojím hlasom, správou či mailom.

✨Sedenia prebiehajú v online priestore tak, aby si zachovali svoju intimitu a uctili prejavenú dôveru. Ponúkam Ti možnosti, nové pohľady a chápavé vhľady, nadšenie vykročiť vpred a zamilovať sa do svojho života.

✨Bolesť tu nie je preto, aby z Teba spravila zúfalca, je tu preto, aby Ťa zobudila. A keď si bdelý/á, zúfalstvo pomaly zmizne.

✨Možnosť online stretnutia cez Skype, Zoom, Teams, WhatsApp, Viber, Telegram Messenger.

✨alica.polomska@gmail.com

✨+421 908 687 978

✨ Možno sú všetky príšery nášho života princezné, ktoré len čakajú na okamih, keď sa uvidíme krásni a odvážni. A potom začne ozajstná zábava na kráľovskom dvore.

#new #me #therapy #zacni #od #seba

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *