PÚŠŤAM

po vode, po vzduchu, po zemi, to, čo mi už neslúži. Púšťam všetku ťažobu, aj tú z vašich príbehov, ktoré sa ma pri sedeniach bytostne dotýkajú.

Púšťam všetku bolesť, ktorá nás rokmi opantávala a nedala možnosť sa nadýchnuť.

Tak teraz sa už môžeme. Raz, dva, tri!

Nastáva obdobie dovoliť si viac púšťať postoje, veci i vzťahy, ktoré nás neobohacujú a nerobia nám radosť. Nie sú potrebné radikálne rezy, ale pozvoľný prechod z jednej roviny do druhej. To, čo je neaktuálne, nás ťahá dolu, vytvára to tiaž.

Ak chcem do svojho života vpustiť niečo nové, je potrebné tomu vytvoriť priestor. To, čo už neslúži mne, môže vyvolať radosť niekde inde, stačí to len posunúť ďalej. Bez strachu z opustenia.

Tvorme to, čo nám dáva zmysel a tvorme tak, aby sme z toho mali potešenie. Meňme svoju perspektívu a videnie a pojmime to celé s väčšou ľahkosťou a hravosťou.

Hlavným ťažiskom týchto dní je prinášať do priestoru nie oddelenosť, ale náväznosť prepojení a mať nároky na kvalitu. Opúšťať fázu kompromisov a zvyšovať úroveň priestoru, spoločnosti a ľudí. Len tak sa hmota odľahčí a my budeme môcť dýchať z plných pľúc bez zaťažení.

#pustam #to #pustam #ta #lahkost #hravost #radost #pribeh #kvalita #laska #priestor #spojenie #zmysel #dych #novy #vztah

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *