PARALELNÉ VZŤAHY

Paralelný milenecký vzťah znamená, že sa s niekým intímne stýkate na dvoch miestach. Je jedno, či na emočnej alebo fyzickej rovine. V realite vášho života veľmi intímne prepájate svoj život s niekým v dvoch poliach. Keď máte veľmi intímny vzťah, znamená to, že si niekoho pustíte do svojej najintímnejšej zóny a vaše energetické polia sa navzájom veľmi ovplyvňujú.

Žijete dva životy.

A pritom ich musíte oddeľovať a držať neprepojené. To vytvára istý druh rozdvojenia. Naznačuje to oddelenosť, ktorú má dotyčný v sebe. Má v sebe oddelené nejaké časti, nejaké aspekty života, pri ktorých má podvedomé alebo vedomé presvedčenie, že nejdú prepojiť. Napríklad: láska a peniaze, túžba a stabilita, nežnosti a manželstvo, sex a dlhodobý vzťah… Odráža to nevieru, že všetky kvality, ktoré potrebujem k svojmu dobrému pocitu, môžem žiť v rámci jedného vzťahu.

V takomto prípade si vyberiete partnera s tou kvalitou, ktorá je pre vás najdôležitejšia. Na tie ostatné, „doplnkové“, rezignujete, alebo si ich dopĺňate niekde mimo partnerstva, pričom často tieto kvality u svojho partnera už ani nečakáte a ani sa nesnažíte rozvíjať. Sú i situácie, keď sa ony kvality v rámci partnerstva v prepojenej forme ponúkajú, ale človek, ktorý má v sebe presvedčenie o ich oddelenosti, sa v rámci svojho čiernobieleho videnia „buď jedno, alebo druhé“ zľakne a situáciu neprijíma. Bojí sa, že zmizne to druhé, kvôli čomu vo vzťahu je.

Napríklad môže existovať presvedčenie: Keď bude moja žena vášnivá a uvoľnená milenka, nebude už dobrou a spoľahlivou matkou našim deťom. I takto „podivne“ naše podvedomie môže byť nastavené. Ide o presvedčenie našich predkov, ktoré automaticky z nášho rodu vstrebávame. 

U žien sa môžeme napríklad stretnúť s presvedčením: Muž, ktorý je dobrým a pozorným milencom a oceňuje ženy, nie je vhodný pre manželstvo a otcovstvo. Majú podozrenie, že takýto muž bude neverný. Tým pádom nebude vytvárať stabilné zázemie. Radšej teda za manžela uprednostnia muža, ktorý má ako milenec značné „rezervy“.

Pokiaľ váš milenecký vzťah vedie k uvedomeniu si, v ktorých oblastiach veríte na oddelenosť, a ste ochotní s tým pracovať, potom môže dobre poslúžiť k ďalšiemu vývoju. Dáva vám možnosť utvárať svoj život smerom k prepojeniu rozdelených aspektov. Uvedomiť si, že na jednom mieste môžete mať ďaleko viac než bola minulá kolektívna skúsenosť na poli partnerstva. Môžete z týchto programov vykročiť. Fakt je možné mať všetko:)

Keď sme s tým správnym človekom, tak to funguje.

#parallel #universe #vztah #laska #je #nevera #trojuholnik #muz #zena #vasen #neznost #manzel #otec #milenec #manzelka #matka #milenka #partnerstvo #sex #stabilita #deti #tuzba #kvalita #intimita #zivot #fyzicky #psychicky #spojenie #pravost #funkcnost

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *